תנו תרועה – יום הולדת הנה בא

מסיבת לילות הוליווד

בעוד חודש תסתיים לה שנה. שנה מהמיוחדות ביותר, המהנות ביותר, המרגשות ביותר, המדהימות ביותר, המוצלחות ביותר והמאתגרות ביותר. לא, אני לא מדברת על שנת 2013, אם כי גם זו באה לסיומה, אני מדברת על השנה הראשונה שלי כאמא. כן. הקטנה שלי כבר ממש אוטוטו בת שנה (מי האמין שהזמן עובר כל כך מהר?!), ומסיבת יום ההולדת הראשונה בהתהוות כבר מעכשיו.

אז כשחלי גורסוי מ- 2BMommy הזמינה אותי לאירוע ההשקה של Hip Hip ביס פלנט ראשון, לא היה סיכוי שאפספס. גם כי באופן כללי אני יודעת שכשמדובר באירועים של חלי, מדובר באירועים מושקעים בטירוף וגם כי זו הזדמנות מצוינת בשבילי לקבל רעיונות לקראת המסיבה המתוכננת.

ואכן, כצפוי, לא התאכזבתי. כמו ילדה בחנות ממתקים, טיילתי לי בין שולחנות הקונספט השונים והיפייפיים, הראש התמלא רעיונות, העיניים נשטפו ביופי והבטן התמלאה "נגיעות" של מטעמים. מסתבר שב- Hip Hip, המביאים את רעיון מסיבות הקונספט היישר מבריטניה, מרכזים הכל למסיבות תחת קורת גג אחת. החל מהעיצוב והקישוטים, עובר בכלים חד פעמיים, מתנות, ממתקים, הפתעות וכלה בגאדג'טים שעושים מסיבה.

הגאדג'טים שעושים את המסיבה

הגאדג'טים שעושים את המסיבה

מסיבת ברווזוני קוואק לתינוקות ופעוטות

מסיבת ברווזוני קוואק לתינוקות ופעוטות

מסיבת לילות הוליווד

מסיבת לילות הוליווד

מסיבת נסיכות דיסני

מסיבת נסיכות דיסני

מסיבת פיראטים

מסיבת פיראטים

מסיבת סופר סטייליש

מסיבת סופר סטייליש

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מאחורי המצלמה (ובכישרון רב) מרב רביץ מושל מ- BellyBook.

ובשורה התחתונה –
אז כמה עולה התענוג? עבור ערכת מסיבה ל- 8-16 אורחים תשלמו בין 55-100 שקלים. נכון, אפשר לכתת רגליים בין החנויות השונות כדי למצוא מציאות, אפשר אפילו לעשות קישוטים DIY. מצד שני ב- Hip Hip מבטיחים שהכל מגיע עד הבית, תוך 3 ימים ולגמרי בחינם. שווה להציץ.

Follow

Follow this blog

Get a weekly email of all new posts.

Email address