משחת הפלא שלנו

דברים טובים באים באריזות קטנות דברים טובים באים באריזות קטנות

סיפרתי פה בעבר (לא פעם), על הטוסיק הקטן והחמוד, אך רגיש ביותר של פיצית, שהופך אדמדם באין טיפול ראוי. את בפנטן הכרנו לראשונה דרך חברה שהמליצה והחלטנו לנסות בעצמינו. הפעם הראשונה שהשתמשנו במשחה הייתה בטיול לארגנטינה, עד אז השתמשנו במשחות שונות (תלוי מבצעים), אבל אף אחת לא "עשתה את העבודה" מספיק טוב. מאז אותה פעם, המשחה איתנו בכל מקום ובכל החתלה והמצב היום פי כמה יותר טוב (אלא אם אנחנו נתקלים במצבי קיצון של יציאות תכופות או חומציות מהרגיל).

אז כשממועדון אמא הזמינו אותי לאירוע בלוגריות בשיתוף עם בפנטן, במכללת צעד ראשון בתל אביב, ואמרו שתהיה הרצאה על המשחה, צחקתי לעצמי. בעיקר כי מבחינתי זה בגדר "לשכנע את המשוכנעים". מתוך אמונה אמיתית במוצר החלטתי להגיע לאירוע, אולי אשמע על חידושים ואולי, "על הדרך", אלמד איזה תרגיל התפתחות חדש, בפעילות המתוכננת של המכללה.

אז אחרי ששלפתי את פיצית מהמיטה ומשנת הצהריים (למזלי המשיכה לנמנם באוטו בדרך לשם..), הגענו בדיוק בזמן להרצאה ולפעילות. בפעילות עצמה קיבלנו רעיונות למשחקי התפתחות עם הקטנטנים (לא משהו שלא הכרתי קודם), השתוללנו עם כריות, פופים ובועות סבון. פיצית שהייתה מנומנמת ואובר-ביישנית בפעילות, "נדלקה" ברגע שראתה בועות סבון והחלה רודפת אחריהן. מזל שנשארה לי כמות אדירה של בקבוקוני בועות סבון מחגיגות יום ההולדת בדצמבר האחרון, כך שנוכל להמשיך להשתובב גם בבית.

האירוע בתמונות

האירוע בתמונות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בסיום הפעילות קיבלנו ערכה ובה משחה של 30 גרם להתנסות, שמיד נכנסה לערכת ההחתלה שבתיק. כי 30 גרם זו כמות נוחה בעיקר לטיולים, אך לטעמי קטנה מדי לשימוש ביתי. בעיקר למי שכמונו, נוהג "לשתות" את המשחה הזו בקצב. המשחה אמנם מתאימה גם לנגעים אחרים של העור ולא רק להחתלה, אבל בתכלס אצלנו בבית זה השימוש העיקרי.

דברים טובים באים באריזות קטנות

דברים טובים באים באריזות קטנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את המשחה עצמה ניתן להשיג באריזות של 30 גרם (35.20 ש"ח) ו- 100 גרם (76.90 ש"ח). והיא נמכרת ללא מרשם ברשתות הפארם ובבתי המרקחת.

בשורה התחתונה: לטעמי המחיר בארץ יקר ולכן, כמו רודפת בועות הסבון הפרטית שלי, אני רודפת אחרי מבצעים והנחות. אז אם גם אתם רוצים להתנסות במשחה, אבל בהנחה משמעותית, קבלו קישור לקופון 40% הנחה בעמוד הפייסבוק של בפנטן.

ואם אתם בכלל אמיצים, מאלה שלא מפחדים לעשות קניות ברשת, באתר eChemist מוכרים את המשחה (ודברים נוספים), שולחים לארץ בחינם וזה אפילו מגיע ממש מהר (עשרה ימים מיום ההזמנה, כבר חיכתה לי חבילה על שמי בסניף הדואר).

Follow

Follow this blog

Get a weekly email of all new posts.

Email address