על "זמן אמא" שמעתם?

לחיי זמן איכות עם חברות לחיי זמן איכות עם חברות

בשבת האחרונה ציינו ברחבי העולם את יום האישה הבינלאומי. יש מי שתשאלנה האם יום שכזה מועיל או פוגע במעמדן של נשים. אני אומרת, שאת היותי אישה אני חוגגת כל יום, וביום האישה על אחת כמה וכמה. בעיקר עכשיו, כשאני אמא. כי כל אמא צריכה לחגוג ובעיקר יותר מהכל, צריכה זמן משלה. מתנה מעצמה לעצמה.

לירון גור-שטייגמן, חברה יקרה ומאמנת לנשים ואמהות, הסבירה לי על המונח החדש (והכה מתבקש) שתבעה – "זמן אמא". אני רק הקשבתי, הפנמתי ויישמתי.

אז מה זה "זמן אמא"?
""זמן אמא" הוא זמן שמוקדש רק לאמא. לא לבית, לא לאבא ולא לילדים. זהו זמן שמיועד לך והוא אך ורק עבורך – אמא." אומרת לירון גור-שטייגמן "המטרה של "זמן אמא" היא אחת והיא ברורה – להטעין אותך באנרגיות חדשות. אנרגיות של עשייה שימלאו אותך בהתלהבות, בהתרגשות ובשמחת חיים שאולי אבדה אי שם לאורך הדרך, לפני שהיום התמלא במשימות ש"צריך" לעשות" היא ממשיכה.

איך אני יודעת שאני צריכה "זמן אמא"?
"כשאת עייפה, עמוסה ויותר מדי דברים מפריעים לך להיות במיטבך. וכשאת לא במיטבך כל בני הבית מרגישים זאת. הם חווים אותך עייפה, כעוסה, חסרת שמחת חיים. ואת, את מפספסת את החיים שעוברים לידך" מסבירה לי לירון.

ומה עושים ב"זמן אמא"?
"שבי עם חברה לקפה, תעשי אמבטיה חמה, צאי לסיבוב בקניון ותקני לעצמך בגד חדש, תעשי כושר, תמרחי לק, תקראי ספר טוב, צאי לריצה על חוף הים, תאפי או תבשלי (אם זה מרגיע אותך) או כל דבר אחר שימלא אותך באנרגיה ויעשה לך טוב וכיף. "זמן אמא" הוא הזמן שלך לעשות מה שאת אוהבת".

אוקיי, הבנתי. עכשיו, איך מיישמים את "זמן אמא"?
"ראשית, תתחילי להאמין שמגיע לך "זמן אמא". כדי שתוכלי למלא מצברים ולתת לילדים שלך אמא טובה יותר, ולזוגך, בת זוג שמחה ומלאת אנרגיה. אחרי שתאמיני מבפנים שבאמת מגיע לך, תשרייני ביומן המשפחתי "זמן אמא". תחילה פעם בשבוע, בהמשך פעם ביום. תגדירי לעצמך את כמות הזמן הדרושה לך בהתאם למה שאת רוצה לעשות ב"זמן אמא" שלך".

כאמור, אני הקשבתי, הפנמתי ויישמתי. איך יישמתי "זמן אמא" השבוע?
ממש ככה – ביום *שני*, השארתי את אבא עם פיצית ישנה (כמה חברים, פיצות ובירות) ויצאתי לרקוד עם חברים. ב*חמישי*, יצאתי עם חברות טובות (גם הן אמהות), לחגוג יום הולדת ובעיקר להתאוורר ולבלות.

לחיי זמן איכות עם חברות

לחיי זמן איכות עם חברות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ביום *שישי*, חמושה בסטילטו המוזהבות שלי, יצאתי להתפנק בסרט VIP ביס פלנט ראשון, בהשקה המושקעת של האגיס (פרטים נוספים ממש בקרוב).

חמושה בסטילטו מוזהבות. צילום: לירון גור-שטייגמן

חמושה בסטילטו מוזהבות. צילום: לירון גור-שטייגמן

עם לירון גור-שטייגמן בהשקה של האגיס

עם לירון גור-שטייגמן בהשקה של האגיס

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

וממש *עכשיו*, רגע לפני שהתיישבתי לכתוב לכם, סיימתי מקלחת חמה ומפנקת. כי בין טיפות המים החמות, אני לוקחת נשימה עמוקה ומכינה את עצמי לשבוע נוסף, במהלכו אני כבר מתכננת לעצמי עוד "זמן אמא".

רוצות ללמוד איך לשים את עצמכן במרכז? ללמוד לקחת לעצמכן "זמן אמא"?
לכבוד חודש האישה, ורק לקוראות הבלוג, מי שתסגור אימון אישי עם לירון עד סוף חודש מרץ ותיתן את הקוד: exploring mommy, תקבל את האימון הראשון במתנה! לפרטים נוספים לחצו כאן

***מילה של אזהרה – קחו בחשבון ש"זמן אמא" הוא דבר סופר-ממכר***

Follow

Follow this blog

Get a weekly email of all new posts.

Email address