עדיין בהריון – שלום לאדון תל"מ

כן, כן, הגעתי ליום המיוחל, שבוע 40, תאריך הלידה המשוער או בקיצורו המקובל – תל"מ. היום באופן רשמי אני נכנסת לחודש העשירי. ולמרות כל אזעקות השווא שהיו בשבועות האחרונים (והיו המון), אני עדיין כאן – עדיין עומדת, עדיין סוחבת, יש שיאמרו עדיין מתגלגלת ובעיקר עדיין בהריון. מאד (אבל מאד) בהריון!

עם הפיצית לא הגעתי לשלב הזה בהריון. היא יצאה לפי בקשה, בשבוע 38 ולא נתנה לי "לחוות" את החודש התשיעי במלואו. כך שלמעשה הפעם אני חווה לראשונה כמה החודש הזה באמת ארווווך. לא בכדי אומרים שהריון אורך שמונה חודשים ושנה.

40 שבועות של הריון ב-9 תמונות

40 שבועות של הריון ב-9 תמונות

היום אני יודעת ומבינה היטב למה. ואם במקרה שכחתי, הסובבים אותי ידאגו להזכיר – אם יהיו אלה הגננות המופתעות (בכל פעם מחדש), כשאני מגיעה לאסוף את הפיצית מהגן, אם אלה השכנות שמחפשות את צמיד חדר הלידה על ידיו של האיש או אם אלה החברות ששואלות מדי יום "נו?" ו"מה קורה?" בטון שאינו משתמע לשתי פנים. אז לא, לא קורה כלום. אני עדיין כאן, עדיין בהריון.

מאחר ויש לי חיבה לתאריכים יפים (את החתונה של האיש ושלי קבענו במיוחד לתאריך 11.8.11), קצת קיוויתי ללדת בתאריך "יפה". הספקתי לקוות לתאריך לידה כמו 20.2 או 22.2 שחלפו, הספקתי לחשוש מה- 29.2 והתבדיתי. ואז הגיע חודש מרץ, ואני עדיין בהריון. ראש החודש כבר עבר ואפילו על ה- 3.3 הספקתי לדלג. והנה היום הגיע לו אדון תל"מ ואני עדיין כאן, עדיין בהריון.

במקרה הבוקר נתקלתי בסרטון הזה שרץ ברשת והוא כל כך הצחיק אותי וכל כך התאים לי להיום, שהייתי פשוט מוכרחה לשתף גם אתכם (ובעיקר אתכן). אז אם הזדהיתם או סתם צחקתם בקול (כמוני), מוזמנים ללחוץ על ה"לייק" ולשתף…

Follow

Follow this blog

Get a weekly email of all new posts.

Email address