לשמר את הרגע

הידעתם? היום, ה-15 ביוני, הוא יום האב הבינלאומי. בארץ אמנם עוד לא קיבלו אותו באופן רשמי, אבל איזה מזל שברשת כמו ברשת אפשר לציין ולחגוג אותו. את פוסט יום האב הבינלאומי אני רוצה להקדיש, בהרבה אהבה, לאבא הפרטי שלי. שאתמול בערב (לאחר ביקור בבית הוריי בצהריים) ריגש אותי מאד כששלח לי בוואטסאפ את ההודעה הבאה:

"ילדוש, היום בפעם הראשונה, מזה כמעט שנה וחצי, ממש הרגשתי סבא, וזה היה כיף. זה התחיל עם הישיבה לשולחן האוכל, כשהושיטה לעברי ידיים להושיב אותה על הכסא. המשיך לאחר שסיימה לאכול, כששוב הושיטה ידיים, שאוריד אותה מהשולחן. בישיבה משותפת על הנדנדה, שם שרנו יחד שירים. ולאחר-מכן, ב"טרטור" כייפי, כשלמדה שיש גם חוץ עם דשא מעבר לוילון, שם ישבנו וקמנו וקמנו וישבנו יחד על אדני הרכבת הישנים, משחקים בתפוזונים, שנותרו מהעונה הקודמת על העץ. וכמובן, בצורת הביטוי המקסימה סבא, סבא בפיה. איך משמרים את הרגע?"

כאמור ההודעה מאבי על תחושותיו, הותירה אותי מרוגשת. מדהים לראות מהצד את הקשר הנרקם וכן איך פיצית כזו קטנה (רק שנה ו-5), משאירה את סבא שלה נפעם ומוקסם. כן יירבו רגעים קסומים שכאלה. ולשאלתו של אבי, *ככה* בדיוק משמרים את הרגע.

אז קבלו מקבץ סרטונים על אבות וילדים, שישאירו גם אתכם נפעמים ומוקסמים –

*עדכון* כי הסרטון הזה פשוט הורס.

יום אב שמח לכל האבא-ים!

Follow

Follow this blog

Get a weekly email of all new posts.

Email address